Корзина
1 отзыв
Контакты
Луцк Агро
+38097926-17-95
+38050378-33-85
Ігор
УкраинаВолынская областьЛуцкс. Пиддубци
Карта

Сеялки

Для рівномірного посіву насіння в сільському господарстві використовують сівалки. Таку техніку можна приєднувати до тракторів чи міні-навантажувачів у вигляді навісного обладнання, також сівалки випускають у вигляді причепів або напівпричепів. Залежно від способу посіву, призначення і способу агрегатування з трактором, сівалки бувають декількох видів.

За способом внесення насіння в ґрунт розрізняють гніздові, рядові, квадратно-гніздові, вузькорядні, пунктирні та розкидні сівалки.
Залежно від призначення техніку для посіву ділять на такі групи: зернові, кукурудзяні (для посіву просапних культур), овочеві та для спеціального призначення.
Спосіб агрегатування з трактором розділяє сівалки на причепні і навісні.
Найбільш поширені види сівалок — це зернова, дискова і кукурудзяна сівалки.
Зернові сівалки застосовують для посіву різних культур рядовим способом. Вони представлені такими моделями: Amazone, Gaspardo, Fiona.
За допомогою кукурудзяної сівалки насіння висівається квадратно-гніздовим способом. Виробники кукурудзяних сівалок: Becker, Eberhardt, Hassia, Monosem.
Сівалку для просапних культур, обладнану комплектом дисків, називають дискова сівалка. Таку техніку виготовляють фірми Nodet, Kuhn, John Deere.
Сучасні сівалки відрізняються простотою і функціональністю конструкції, компактністю, міцністю і надійністю. Завдяки раціональності конструкції і якісним компонентам управління сівалкою стає значно простіше.
Окрім безлічі стандартних характеристик, є величезний вибір додаткового приладдя, з допомогою якого можна значно полегшити рутинну роботу. Наприклад, одночасно з висівом насіння сівалки можуть вносити добрива в ґрунт. Для цього їх потрібно додатково обладнати туковисівним апаратом.

в виде галереив виде списка